Klaaside Toonimine Tallinnas

Pakume kvaliteetset klaaside toonimise teenust kõikidele sõidukitüüpidele nagu bussid, veokid, sõiduautod, aga ka rasketehnika soodsa hinnaga. Pakume teile kilede näol nii päikesekaitsekilega kiletust, kui turvakile- või tumendavaid kilesid. Küsige juba täna tasuta hinnapakkumist, vastame teile juba järgmisel tööpäeval!

hooldusraied nagu sanitaarraie, valgustusraie, valikraie, harvendusraie, metsaraied

Klaaside Toonimine

Klaase tasub juba ainuüksi sellepärast toonida, et see kaitseb teid näiteks õnnetuste puhul (kui muidu klaasikillud lendaksid igale poole, hoiab toon- või kaitsekile klaase kildudeks purunemise eest), aga ka päikese eest.

Lisaks toonitud klaaside kaitseomadustele õnnetuste suhtes, aitavad toonitud klaasid kaitsta ka päikese eest, nii autos viibivaid inimesi, kui ka auto salongi. Toonkile blokeerib peaaegu kogu UV kiirguse, samas vältides seda, et auto salong kuumeneks üle, või muud sarnast.

Lisaks eelpoolmainitule, annab kiletatud või toonitud klaas juurde ka auto välimusele- ja esinduslikkusele ning pakub privaatsust nii teile, kui teie tagaistmel olevatele väärisesemetele.

Milliseid masinaid me kiletame?

Kiletame kõiki tüüpi sõidukeid, alustades autodest ning lõpetades rasketehnikaga. Oleme kiletanud kümne tegevusaasta jooksul kõikvõimalikke masinaid ning meie jaoks pole keerulisi projekte olemas. Võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi ning küsige hinnapakkumist!

Raieõiguse müük, raietööd metsas, metsaraie, raieõiguse ost

Raieõiguse Müük

Raieõiguse müük saab toimuda kahel erineval moel. Raieõiguse ostmisel, teeme teile esialgse hinnapakkumise, misjärel teiega hinnas kokkuleppele jõudes juba lõpliku hinnapakkumise. Raieõigust ostame kahel erineval moel: Metsast väljaveetava materjali koguse alusel või fikseeritud hinnaga. Kõik tingimused, mis puudutab raieõiguse müüki, paneme kirja raieõiguse võõrandamise lepingusse mille alusel toimub ka vastavalt tasude maksmine ning tööde teostamine meie poolt. Raieõiguse võõrandamise lepingu näol pole tegemist Notariaalse lepinguga.

Metsamaa müük, metsa müük, metsa müümine, metsa müügi hind

Metsa müük hea hinnaga

Ostame metsakinnistuid üle Eesti. Meile võib pakkuda kõiki tüüpi kinnistuid, välja arvatud kaitsealadel asuvaid metsamaid. Ostame ka hüpoteegiga koormatud kinnistuid, või metsamaad, kus on värskelt teostatud raietöid. Metsade majandamine on meie põhitegevus ning seepärast saate olla kindlad, et teie metsakinnistu on ka peale müüki heades kätes.

Kuidas kujuneb metsa müügi hind?

Metsa müügi hind kujuneb mitmetest erinevatest väiksematest faktoritest. Suurimateks hinnakujundajateks on kinnistu asukoht, ligipääsetavus, suurus, metsa küpsus (vanus), liigiline koosseis ning metsa aluspind.

Metsa hinna teadasaamiseks, saatke meile hinnapäring ning teeme teile omapoolse pakkumise metsamajandamiskava alusel, vajadusel käime ka metsakinnistul kohapeal.

Aadress

Kristiine 127, Tallinn,
Harjumaa 45031,

Vaata kaarti

Oleme Avatud

E-R (9.00-18.00)
L-P (Suletud)

Võta meiega ühendust

info@solarsolutions.ee
+372 5682 99 88

Kontakt

Auto kiletamine Tallinnas

Soovite kiletada terve auto? Vaadake meie pakkumist auto kiletamisest!